فلسفه مدرسه طرح

خلاصه مطلب
فلسفه مدرسه طرح، درواقع به علت و توجیه فرهنگی این وب سایت پرداخته است. و در واقع شما طرح مساله را در علت بوجود آمدن این سایت را در نظر میگیرید. طرح مساله/دغدغه ها/آسیبها/مکانیزم مدرسه طرح/چرا این طرح اجرا شد از عناوین این مطلب می باشد.

عناوین مطلب

فلسفه مدرسه طرح

فلسفه مدرسه طرح

شرح مطلب

فلسفه مدرسه طرح، درواقع به علت و توجیه فرهنگی این وب سایت پرداخته است. و در واقع شما طرح مساله را در علت بوجود آمدن این سایت را در نظر میگیرید. البته دیگر سایت هایی هستند که این موارد رو انجام میدهند. ولی مسائلی همچون شکوفایی استعداد دانش آموزان نیز در این سایت مورد بحث قرار گرفته است. این وب سایت ابتدای امر با کمک دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان راه اندازی و بعد از آن بصورت خودکفا به ادامه فعالیت پرداخت.

جرقه این ایده ار کجا شروع شد؟

روزی پدری در ایام تابستان به ما مراجعه کرد. و فرزندش که فتوشاپ بلد بود به من معرفی کرد و درخواست کرد که توی موسسه ما طراحی یاد بگیره. خلاصه ما چند وقتی بود از این دانش آموز خلاق و با استعداد میزبانی کردیم. و طرح های خوبی میزد.

دغدغه تشویق دانش آموز!

پدر این دانش آموز اومد. و با من در مورد اینکه چطوری باعث انگیزش و تشویق بیشتر پسرش بشه بحث و گفتگو کرد. من به این موضوع فکر کردم که خود پدر این دانش آموز خودش از انجمن اولیا مدرسه هستش. و کمک های بسیاری به مدرسه میکرد.

فلسفه مدرسه طرح

تقاضای طرح گرافیکی از سوی مدرسه!

از طرف دیگه مدرسه این دانش آموز نیز به محتوای گرافیکی و فرهنگی نیاز داشت. و با مراجعه به ما و پرداخت هزینه نیاز خودش رو برطرف میکرد. و در واقع ما هم به همین دانش آموز این فعالیت هارو میسپردیم و هزینه آن را پرداخت می کردیم.

فلسفه مدرسه طرح

درواقع گردش پولی که از طرف اولیا به مدرسه داده میشد. و بعد به موسسه ما و سپس ما هم به دانش آموز (همون فرزند اولیا مورد نظر) داده میشد.شده فلسفه مدرسه طرح

فلسفه مدرسه طرح

کارآفیرینی غیر مستقیم

درواقع بطور غیر مستقیم کارآفرینی شده بود. و پدر این دانش آموز داشت به فزرندش پول میداد و تشویق به کار فرهنگی و گرافیکی می کرد.بعد از مدتی این ایده به نظرم خورد و پدر این دانش آموز بطور غیر مستقیم پروژه هایی تعریف و هزینه آن را بما میداد و ماهم نهایتا به دانش آموز که فرزند همان پدر دلسوز بود پرداخت می کردیم.

فلسفه مدرسه طرح
فلسفه مدرسه طرح

درباره مدرسه طرح

وبسایت مدرسه طرح؛ جهت کارآفرینی دانش آموزان و یا هنرمندان صاحب اثر راه اندازی شده که محتوای خود را به صورت رایگان و یا فروشی برای مدیران فرهنگی در مــــدارس و مراکز فرهنگی هنری طراحی شده که محصولات آن متناسب با مناسبت های ملی و مذهبی در طول سال می باشد. این وب سایت در دو بخـش : دختران و پسران طراحی شده و دانش آموز یا مربی صاحب اثر می تواند آثار خود را در غــــرفه اختصاصی خودشان بارگذاری نموده و همچنین محصولاتش را بفروش برساند. تیم مدرسه طــرح تمـــام تلاش خـــود را در ارائه وبسایتی بهینه و معرفی آثار شما به مدارس مختلف می نماید. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه پردازشگران نگین زنده رود می باشد.

تیم مدرســه طرح
مدرسه طرح
مدرسه طرح