بیمه بازنشستگی رایگان هنرمندان

خلاصه مطلب

عناوین مطلب

بیمه بازنشستگی رایگان

بیمه بازنشستگی رایگان هنرمندان

شرح مطلب

بیمه بازنشستگی رایگان

مکانیزیم بیمه های بازنشستگی

امروز داشتم به مکانیزم بیمه بازنشستگی فکر می کردم.و دیدم خُب باید سالیانه یا ماهیانه مبلغی حدوداً بین ۲۰۰هزار تومن الی ۷۰۰هزار تومن البته با تورم سال ۹۹ به بیمه بعنوان حق بیمه پرداخت کرد. و بعد از ۳۰ سال بعد بهمون حقوق بازنشستگی میده تازه با شرایط خاص و افزایش تعرفه حق بیمه در هر سال.!

بیمه هنرمندان

حالا ما هنرمندا که اصلا انگار توی مشاغل مختلف مظلوم واقع شدیم. و درآمد ها کم با مخارج زیاد تحصیلات تازه بخاهیم حق بیمه ماهیانه پرداخت کنیم. که باید آزاد پرداخت کنیم و یا بیمه هنر مندان هم با اعمال شاقه عضو بشیم!

آثار هنرمندان

بعضی وقت ها یک اثر هنری ماندگار تا سال ها از نظر مردم بیرون نمیره و شاید بعد از فئت هنرمند نیز به فروش می رود.! حالا معلوم نیست. آیا این سودش فروش به خود صاحب اثر میرسه یا نه.!! یا مثلا یک اثر هنریا فرهنگی مثل کتاب یا فیلم های سینمایی ممکنه بعداز بازنشستگی هنرمند نیز به فروش بره و از آن نفع مالی ببره…

بیمه بازنشستگی رایگان

پیشنهاد ما

خب این سایت ما به شما این امکان رو میده که بعد از چند سال از محتوای خدتون که بارگزاری کردین سودببرید. در واقع شما بجای پرداخت حق ببیمه ماهیانه. ،باید آثار خودتون رو بارگزاری کنین و محصول به اشتراک و قیمت گذاری و با سئو سازی محتوا اون رو به مشتری واقعی معرفی کنید.و بفروش برسونید. با گذشت زمان محصول شما چندین بار (بی نهایت مرتبه) فروش میرود. و کسب درآمد می کنید.

کاری که خود من میکنم!!

من خودم الآن دارم هفته ای ۵ تا محصول خوب و با کیفیت توی این سایت میگذارم که میشه ماهیانه ۲۰ محصول و در واقع سالیانه ۲۴۰ محصول و خُب اگر ۲۰ سال اینکارو بکنم میشه ۴۸۰۰ محصول!! در طول این ۲۰ سال از فروش این محصولات بهره میبرم وهم در پایان ۲۰ سال اگر دیگه بازنشسته شدم. باز هم از فروش محصولاتم نفع مالی میبرم. درواقع تا آخر عمرم و بهتر بگم تاز مانی که این سایت پا برجاست کسب درآمد میکنم.!! و این میشه بیمه بازنشستگی رایگان هنرمندان.!

درباره مدرسه طرح

وبسایت مدرسه طرح؛ جهت کارآفرینی دانش آموزان و یا هنرمندان صاحب اثر راه اندازی شده که محتوای خود را به صورت رایگان و یا فروشی برای مدیران فرهنگی در مــــدارس و مراکز فرهنگی هنری طراحی شده که محصولات آن متناسب با مناسبت های ملی و مذهبی در طول سال می باشد. این وب سایت در دو بخـش : دختران و پسران طراحی شده و دانش آموز یا مربی صاحب اثر می تواند آثار خود را در غــــرفه اختصاصی خودشان بارگذاری نموده و همچنین محصولاتش را بفروش برساند. تیم مدرسه طــرح تمـــام تلاش خـــود را در ارائه وبسایتی بهینه و معرفی آثار شما به مدارس مختلف می نماید. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه پردازشگران نگین زنده رود می باشد.

تیم مدرســه طرح
مدرسه طرح
مدرسه طرح