شما هم فروشنده شوید!

دانش آموز کارآفرین

به دانش آموزی که بتونه اثری خلق کنه و بوسیله آن کسب درآمد بکنه دانش آموز کارآفرین می گویند.دانش آموزای امروزی عده ای مشغول به تولید آثار هنری هستند که میتونن اینجا به اشتراک بذارن. مثلا تولید موسیقی و یا یک اثر گرافیکی و یا حتی یک شعر زیبا! پس تو هم فروشنده شو و آثار زیبات رو توی مدرسه طرح انتشار بده و بفروش!

فروشنده شو
فروشنده شو

صاحب اثر و هنرمندان

صاحب اثر و هنرمندان حـــــــوزه فــــــــــرهنگی و تربیتی نیز می توانند آثار خودشون رو در این سایت به اشتراک بگذارند و کسب درآمد بکنند.

سیستم پرداخت ها

مکانیزم حسابرسی در سایت مدرسه طرح به این صورت می باشد که صاحبان غرفه ها با توجه به درآمد حاصل شده بلافاصله می تونن مبلغ کسب شده رو درخواست و به شماره حسابی که در فرم ثبت نام وارد نموده اند واریز کنن

فروشنده شو
فروشنده شو

سخنی با والدین

پول توجیبی فرزندتان را هدفمند کنید!!

قطعاً شما در شکوفایی استعداد فرزندتان نقش بسزایی دارید. پس ابتدا به فرزندتان کمک کنید که محصولی تولید کند و لذت ببرد! بعد از آن برای تشویق اون جهت تولید بیشتر، محصولش را خریداری کنید! این طوری میشه که پول شما مستقیم به فرزند شما برمیگرده اما با این تفاوت که پول تو جیبی فرزندتان را هدفمند کردید!!

سوالات متداول

برخی سوالات کاربران سایت

خیر. شما هر تعداد محصولی که بخواهید می توانید در غرفه اختصاصی خودتون انتشار بدید.

در حال حاضر کمسیونی از درآمد تولید کنندگان در نظر گرفته نشده و هیچ وجهی چه در قبال ثبت نام و چه بعنوان کمسیون گرفته نمی شود.

مسئولیت هر گونه کپی برداری از سایت های  مشابه بعهده صاحب فروشگاه یا غرفه می باشد و نیز پس از ارتکاب این اشتباه دیگر قادر به فعالیت در مدرسه طرح نمیباشد.

خیر در این سایت می توان محصولات فیزیکی نیز بفروش رسانید البته حتما باید در حوزه دانش آموزان و استاندارد های لازم در مورد محصولات فیزیکی رعایت شود.

هدف مدرسه طرح تولید محتوا در حوزه دانش آموز و مدرسه هستش ولی شما میتونید در دسته محصولات متفرقه این آثار رو انتشار بدید. البته  خیلی از موضوعات ما دور نباشه

 

فروشنده شو

برچسب ها: دانش آموز,کارآفرین,فروشنده شو,مدرسه طرح,پول توجیبی,پول تو جیبی هدفمند,محصولات دانش آموزی,سیستم پرداخت,اینجا فروشنده شو,کارآفرینی دانش آموزی